AFN 8: Patryk Kaczmarczyk posiadaczem szabli mistrzowskiej po uduszeniu Adriana Kępy

453

Patryk Kaczmarczyk zdobył mistrzowską szablę organizacji Armii Fight Night, dusząc Adriana Kępę w 3. rundzie walki.

Runda 1:

Patryk Kaczmarczyk rozpoczął od frontalnego kopnięcia, które nie doszło do celu. Po chwili potraktował Adriana Kępę lowkickiem. Kępa mieszał pozycje. Niskie kopnięcie zawodnika ze Śląska zabłąkało się w okolicach krocza, co spowodowało chwilowe przerwanie pojedynku. Po chwili, zawodnicy wznowili rywalizację. Wysokie kopnięcia Patryka nie dochodziły do celu. Próba latającego kolana po stronie niepokonanego zawodnika. Adrian szukał skrócenia dystansu, złapał klincz i przeniósł walkę pod siatkę. Kaczmarczyk szukał kolana, jednak Kępa wybrał je i sprowadził walkę do parteru. Patryk szybko powrócił do stójki. Ślązak za wszelką cenę próbował przenieść pojedynek do płaszczyzny parterowej. Kaczmarczyk jednak szybko wstał, traktując przeciwnika kolanem przechwyconym przez oponenta. Sprowadzenie walki, dobra kontra Kaczmarczyka. Kępa uciekł pod siatkę, próbując odrzutu, lecz niepokonany zawodnik przechwycił lewą nogę, zachodząc za plecy rywala. Kontrola pod siatką w wykonaniu Patryka. Kaczmarczyk udanie sprowadził pojedynek do parteru, Adrian jednak wstał, strasząc ciosami sierpowymi. Kolano Kępy! Dobry prawy sierpowy wytrącił Adriana z równowagi! Ależ walka!

Runda 2:

Niskie kopnięcie Kaczmarczyka. Po chwili akcja ponowiona. Dobry prawy Kępy sprawił, że Patryk stracił równowagę. Szukając sprowadzenia jednak zderzył się ze ścianą, gdyż przeciwnik dobrze odrzucił biodra. Mnóstwo ciosów sierpowych po stronie Adriana, skontrowane kolanem przez rywala. Próba obniżenia pozycji w wykonaniu Ślązaka, kolejny cios kolanem wyprowadzony przez Patryka. Sporo kopnięć w wykonaniu niepokonanego zawodnika. Dobry prawy Kaczmarczyka. Próba wysokiego kopnięcia po jego stronie. Kępa za wszelką cenę próbował sprowadzić pojedynek do parteru, co bez problemu wybronił Kaczmarczyk. 21-latek przeniósł pojedynek pod siatkę, gdzie zdołał wstać. Kępa próbował dociskać rywala do siatki, Patryk chciał odzyskać podchwyty. Patryk z kolanami na uda rywala. Doskonały odrzut bioder w wykonaniu młodego zawodnika uniemożliwił przeciwnikowi sprowadzenie walki do parteru. Zajęcie pleców przez Patryka, jednak niesamowita konta po stronie zawodnika ze Śląska! Kilka uderzeń spadło na głowę Kaczmarczyka. Patryk zdołał powrócić do stójki, gdzie potraktował rywala dwoma kopnięciami, i to on tym razem bez problemów obalił rywala.

Runda 3:

Prawy Kaczmarczyka, lewy sierpowy Kępy. Ciosy Adriana nie dochodziły jednak do celu. Przeniesienie walki do klinczu pod siatką w wykonaniu zawodnika ze Śląska. Praca nad uchwytem i sprowadzeniem walki do parteru. Kaczmarczyk jednak dobrze skontrował próbę obalenia rywala. Kolana Kępy na korpus. Dobry podchwyt Kaczmarczyka pod ogrodzeniem klatki Armii Fight Night. Kontrola po stronie Adriana po dobrym obróceniu pozycji. Kolana w udo w wykonaniu zawodnika trenującego pod wodzą Tomasza Jeruszki. Próba sprowadzeniw w wykonaniu Kępy, ponownie jednak skontrowana przez przeciwnika. Patryk za plecami przeciwnika. Wpięcie za plecy! Patryk Kaczmarczyk przełożył rękę pod brodą przeciwnika! Kępa tracił tlen, sędzia zdecydował się przerwać walkę.