Alex Morono zastąpi kontuzjowanego Robbiego Lawlera i skrzyżuje rękawice z Santiago Ponzinibbio na gali UFC 282, która odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Długo nie musieliśmy czekać na ogłoszenie nowego przeciwnika dla Santiago Ponzinibbio. Argentyńczyk, wobec wycofania się Robbiego Lawlera z gali UFC 282 pozostawał bez rywala. Znalazł się jednak śmiałek, który podjął rękawice – a jest nim Alex Morono, który w przeszłości dał się już poznać jako zawodnik z sukcesem wychodzący z walk branych w zastępstwie.

Zobacz także: Robbie Lawler wypada ze starcia z Ponzinibbio na UFC 282. Organizacja szuka zastępstwa

Santiago Ponzinibbio zdecydowanie znajduje się w bardzo słabym położeniu, notując najgorszy okres w swojej karierze. Na ostatnie cztery walki, Argentyńczyk wygrał tylko jedną, ulegając przez nokaut Jingliangowi Li oraz przez niejednogłośne decyzje sędziów z Geoffem Nealem i Michelem Pereirą. Jedyne zwycięstwo odniósł w ostatnich latach nad Miguelem Baezą.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Alex Morono wchodząc do klatki w sobotę, na szalę postawi serię czterech zwycięstw, które notował nad Donaldem „Kowbojem” Cerrone, Davidem Zawadą, Mickeym Gallem oraz Matthew Semelsbergerem.

Walka odbędzie się w catchweighcie do 180 funtów.

źródło: mmafighting.com