Alexander Volkanovski chce walczyć z Brianem Ortegą na gali UFC w Australii

112
źródło: essentiallysports.com

W miniony weekend na UFC on ESPN+ 38 Brian Ortega po świetnym pojedynku pokonał na punkty Chan Sung Jung. W wywiadzie dla ESPN aktualny mistrz w wadze piórkowej Alexander Volkanovski (22-1) wyraził chęć na walkę z Ortegą na gali w Australii lub Nowej Zelandii.

„W Australii i Nowej Zelandii mamy tutaj tłumy. Mieliśmy tu Wallabies i All Blacks. Przenieśmy to tutaj. Opracujmy odpowiedni plan jak to zrobić. Mamy tu wielu wojownik, aby móc zrobić świetną rozpiskę. Można sprowadzić ludzi i wszystko zaplanować tak, aby wszystko w kwarantanie mogło działać. Zróbmy to.”

Alexander Volkanovski jest aktualnym mistrzem UFC w kategorii do 66 kilogramów. Swój pas zdobył na UFC 245, gdzie wypunktował Maxa Hollowaya (21-6). Do ich rewanżu doszło na UFC 251 i po kolejnej świetnej batalii na punkty zwyciężył Australijczyk. „The Great” Aktualnie posiada fenomenalną passę 19 wygranych z rzędu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Brian „T-City” Ortega należy do najbardziej widowiskowo walczących zawodników w Ultimate Fighting Championship. Na UFC 231 stanął przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa w dywizji piórkowej. Jednak w czwartej rundzie przegrał przez TKO ze wspomnianym już Maxem Hollowayem.

Zobacz także: Bohaterowie UFC 254 twarzą w twarz [WIDEO]

źródło: mmajunkie.com