Menadżer wielu świetnych gwiazd, m.in. obecnego mistrza dywizji lekkiej – Khabiba Nurmagomedova, powiedział, jakie warunki będzie musiał spełnić Conor McGregor, aby otrzymać szansę walki o najwyższe trofeum.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ali Abdelaziz podczas rozmowy z TMZ Sports opowiedział, jak według niego wygląda aktualnie sytuacja w kategorii lekkiej. Zapytany o szanse Conora McGregora w otrzymaniu mistrzowskiego pojedynku stwierdził, że ten najpierw będzie musiał spełnić pewne warunki, w celu udowodnienia swojej wartości.

Justin odmówił Conorowi. Khabib mi powiedział, żebym zaproponował Gaethje walkę z McGregorem, lecz się nie zgodził. Conor w tej chwili jest na drugim planie. Może zrobić wagę i zarobić jakieś pieniądze, ale koniec końców to są dwaj mistrzowie. On nawet nie jest numerem trzy. Znajduje się na czwartym, albo piątym miejscu. McGregor może się bić z Diazem, albo Masvidalem. Nie jesteśmy zainteresowani takim pojedynkiem. Musi się mierzyć z dobrymi przeciwnikami i wygrywać. Już mówiłem, że jedyną opcją, żeby Conor dostał rewanż z Khabibem, jest pokonanie Islama Makhacheva.

Mimo, że Irlandczyk obecnie znajduje się na sportowej emeryturze, wszyscy ciągle poświęcają mu uwagę. Kompletnie inną postawę przyjmuje Abdelaziz, który nie wyobraża sobie innego mistrzowskiego starcia, aniżeli to pomiędzy jego podopiecznymi.

Khabib ma pewne cele do zrealizowania. Zobaczycie go przed końcem roku. Rozmawia teraz z Daną, tak samo jak ja i próbujemy razem ustalić jakąś datę. To będzie wyjątkowa walka wieczoru. Są to aktualnie dwaj najlepsi zawodnicy kategorii lekkiej. Wszyscy wiemy, co Khabib robi ze swoimi rywalami. Tak samo widzieliśmy, jak Gaethje rozprawił się z czterema ostatnimi przeciwnikami. Zniszczył Tony’ego Fergusona. Sprawił, że wyglądał jak kompletny amator. Najwspanialsi fighterzy będą teraz ze sobą walczyć.

A jak Wy się na to zapatrujecie?

Zobacz także: KSW 53: Cage Zone – relacja z gali [WIDEO]

Źródło: YouTube/TMZSports