Alistair Overeem: Zdobycie pasa mistrzowskiego UFC byłoby ukoronowaniem mojej kariery

134

Alistair Overeem w swojej bogatej karierze zdobył wiele tytułów mistrzowskich. Brakuje mu jednak w kolekcji pasa UFC.

Alistair Overeem w swojej karierze zdobywał pasy mistrzowskie organizacji Strikeforce oraz DREAM. Holender miał również zaszczyt zwyciężyć w K-1 World Grand Prix 2010. „The Demolition Man” dostał także szansę zdobycia tytułu mistrzowskiego w UFC, ale w pojedynku o pas musiał uznać wyższość Stipe’a Miocicia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Alistair Overeem wyznał, że zdobycie pasa mistrzowskiego organizacji UFC byłoby czymś niesamowitym, ale i bez tego trofeum Holender jest zadowolony ze swojej kariery.

Jestem zadowolony ze swojej kariery. Tytuł mistrzowski w organizacji UFC byłby ukoronowaniem całej mojej kariery, ale nie wiadomo, czy to się uda. Moja kariera miała wiele pięknych momentów. Nawet ostatnie zwycięstwo było dla mnie piękną chwilą. Kocham walczyć, kocham przygotowywać się do walki. Robię to od 27 lat.

stwierdził Holender.

Powrót Overeema do klatki jest planowany na sierpień bądź wrzesień. „The Demolition Man” uważa, że już niewiele dzieli go od stoczenia pojedynku o pas.

Nie mam jeszcze przeciwnika, ale byłoby miło, gdyby był to ktoś z czołowej piątki wagi ciężkiej. Krok po kroku i zbliżę się do pojedynku mistrzowskiego. Myślę, że jeszcze jedno albo dwa zwycięstwa i będę mógł stoczyć walkę o pas.

podsumował Alistair Overeem.

Zobacz także: „Mówienie, że na to nie zasługuje, jest żenujące” – Dana White tłumaczy zestawienie Aldo z Yanem

źródło: mmajunkie.usatoday.com