Ali Abdelaziz nowym managerem Amira Aliakbariego

143
źródło: mmasun.wordpress.com

Bez wątpienia Ali Abdelaziz oraz jego grupa Dominance MMA Management posiadają już poważną i ugruntowaną pozycję na rynku MMA. Z ich usług korzystają tacy zawodnicy jak Khabib Nurmagomedov, Kamaru Usman czy Henry Cejudo.

Do tego grona dołączył zawodnik wagi ciężkiej Amir Aliakbari (10-1) o czym poinformowano na Instagramie Dominance MMA Management.

Irańczyk jest również niezwykle utytułowanym zapaśnikiem stylu klasycznego. W 2010 roku zdobył złoty medal na mistrzostwach świata w Moskwie. Aktualnie posiada świetną serię 5 wygranych z rzędu. Na ACB 89 pokonał przez decyzję naszego rodaka Daniela Omielańczuka (23-9-1). W swoim ostatnim występie na ACA 93 zwyciężył przez decyzję z Sheltonem Gravesem (9-5). W 2013 roku po raz ponownie został mistrzem świata. Jednak został on złapany na dopingu i dożywotnio zawieszony w zapasach.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mimo ważnej umowy z ACA związał się z Ultimate Fighting Championship. Ostatecznie po wielu negocjacjach rosyjska organizacjach zwolniła Amira z kontraktu. Jednak nie udało mu się zadebiutować w UFC, ponieważ USADA uznała jego dożywotnie zawieszenie, co doprowadziło do rozwiązania jego umowy z UFC.

Zobacz także:Alistair Overeem: Zdobycie pasa mistrzowskiego UFC byłoby ukoronowaniem mojej kariery

źródło: Twitter, Damon Martin