Zawodnik z Gdyni do swojej nadchodzącej walki przygotowywał się w bardzo mocnym gronie. Czy przełoży to na dyspozycje w klatce?

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Już w najbliższą sobotę podczas gali XTB KSW 94 Bartosz Leśko (13-4-2) zmierzy się z reprezentantem poznańskiego Ankosu Michałem Michalskim (11-5-0). Trzeba przyznać, że podczas treningów w Tajlandii miał od kogo zaczerpnąć wiedzy. Przyznał, że spędził tam sporo czasu i z pewnością tam jeszcze wróci. Leśko opowiedział o tym (i nie tylko) w wywiadzie, którego udzielił przed nadchodzącym wydarzeniem:

Będę bywał tam częściej, w ogóle bywam często. (…) Czuję się tam jak w domu, w klubie Bang Tao. Mamy już naprawdę dobre relacje z trenerami, no i te przygotowania były naprawdę mocne. Klub Bang Tao rozrósł się w tym roku bardzo. Na treningach był m.in. Khamzat Chimaev, Kelvin Gastelum, Jimmy Crute. I nie byli tam jeden dzień, żeby się pokazać, tylko byli tam po prostu na swoim obozie kilka tygodni, z każdym z nich miałem okazję posparować i powymieniać jakieś swoje doświadczenia, także obóz przygotowawczy naprawdę bardzo udany. Później ostatnie szlify w Gdyni, w Mighty Bulls pod okiem trenera Jakubka, także plan dopracowany, wszystko doszlifowane, nic tylko wyjść i zrobić robotę w sobotę.

Zobacz również: „Jeśli inni zawodnicy mają o mnie takie zdanie…”- Wrzosek wzmocnieniem dla ATT

Fot.: Instagram / Bartosz Leśko / Khamzat Chimaev, Kelvin Gastelum, Getty Images