Arkadiusz Wrzosek miał okazję przygotowywać się do walki w jednym z najlepszych klubów MMA na świecie. Jeden z byłych rywali Polaka docenił jego umiejętności.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pogromca legendarnego Badra Hariego, w mieszanych sztukach walki odnajduje się coraz lepiej. Po przejściu z największej kickboxerskiej organizacji do KSW nie zaznał jeszcze smaku porażki. Jego kolejnym rywalem będzie również zafascynowany nową dla siebie dyscypliną – Artur Szpilka (3-0). Reprezentat Uniq Fight Club w trakcie przygotowań postanowił wybrać się na Florydę, by zaczerpnąć wiedzy w jednym z najlepszych klubów MMA na świecie – American Top Team. Były przeciwnik HightoweraIvan Vitasović stwierdził w jednym z wywiadów, że Arek był tam najlepszym stójkowiczem z jakim się mierzył.

W wywiadzie przed XTB KSW 94 wojownik z Warszawy opowiedział nam o swoich wrażeniach.

Myślę, że na przyszłość jako sparingpartner mógłbym być po prostu wartościowy, bo jest tam bardzo dużo różnych zawodników. Także no myślę, że mógłbym być, jeśli mają o mnie takie zdanie inni zawodnicy. Ja na pewno z doświadczenia i warsztatu takiego zawodnika chciałbym korzystać poczas swoich przygotowań, to może też będę wnosił jakąś wartość dodatnią do ATT.

Zobacz również: „Cieszyński Książe” odpowiada Jonesowi: „Czułem Twój strach nawet przez ocean”

Fot.: Instagram / Arkadiusz Wrzosek