Gala UFC 194, z jedną z najlepszych rozpisek w tym roku, już za nami. Organizacja UFC oficjalnie przyznała bonusy w wysokości 50 tysięcy czterem zawodnikom.

Walka wieczoru: Chris Weidman vs. Luke Rockhold
Pierwsza walka o pas podczas sobotniej gali przyniosła wielkie emocje. Pierwsza runda należała do Weidmana, natomiast kolejne zostały zdominowane przez nowego mistrza, Luka Rockholda. Reprezentant AKA już w trzeciej rundzie był bardzo bliski skończenia Chrisa Weidmana, po mocnych ciosach w dosiadzie, jednak sędzia zaczekał z przerwaniem do końca rundy. Jak mawiają, „co się odwlecze, to się ie uciecze”, Rockhold w podobny sposób wykorzystał uderzenia w parterze, a gdy Weidman nie odpowiadał, sędzia przerwał walkę. Pas zmienił właściciela.

Występ wieczoru: Conor McGregor
Czy tu trzeba wyjaśnienia? Najszybszy nokaut w historii mistrzowskich walk, idealny timing, i uderzenie, które szybko odłączyło świadomość Jose Alda. Irlandczyk potrzebował zaledwie 13 sekund, aby zostać pełnoprawnym mistrzem.

Występ wieczoru: Leonardo Santos
Pięknym nokautem popisał się Leonardo Santos, wygrywając w drugiej rundzie z Kevinem Lee. Mocny prawy prosty doszedł do celu i zagwarantował Santosowi jedno z najlepszych skończeń podczas gali.

Każdy z zawodników otrzymał 50 tysięcy dolarów.