Podczas lipcowej gali, „Tarantula” stanie przed szansą wejścia do najlepszej piętnastki kategorii lekkiej UFC. O jego konfrontacji z Bradem Riddellem możemy wyczytać na oficjalnym profilu grupy menadżerskiej zawodnika.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Brad Riddell (10-2) aktualnie zajmuje 14. pozycję w klasyfikacji kategorii lekkiej UFC. Po raz ostatni wchodził do tamtejszego oktagonu w grudniu minionego roku, kiedy zmierzył się z Rafaelem Fizievem (11-1). Pojedynek ten nie potoczył się jednak po jego myśli, dlatego ostatecznie musiał uznać wyższość „Atamana”, zostając znokautowanym przed ostatnim gongiem. Okazję do powrotu na właściwe tory będzie miał już na początku lipca. Na 276. edycji skonfrontuje się bowiem z Jalinem Turnerem (12-5).

„Tarantula” występuje pod sztandarem amerykańskiego giganta od 2018. Dostał się tam po zwycięstwie w jednej z edycji Dana White’s Contender Series. Aktualnie może pochwalić się serią czterech triumfów – w przegranym polu zostawiał kolejno Joshuę Culibao (9-1-1), Broka Weavera (16-6), Urosa Medica (7-1) oraz Jamie’ego Mullarkeya (14-5).

Źródło: Twitter/IridiumSportsAgency