Bryce Mitchell stanowczo twierdzi, że Alexander Volkanovski pokonał mistrza wagi lekkiej Islam Makhacheva na gali UFC 284.

Alexander Volkanovski – mistrz kategorii piórkowej UFC, przegrał z Islamem Makhachevem w walce o pas wagi lekkiej w zeszłym miesiącu w Perth w Australii. Volkanovski był bardzo blisko zwycięstwa i zakończył piątą rundę mocnym i zdecydowanym atakiem, ale w oczach sędziów nie było to wystarczające. Bryce Mitchell jest przekonany, że Volkanovski wygrał. Co więcej, Amerykanin oskarżył UFC o nieuczciwość.

Ta walka była sfałszowana, k**wa. [Makhachev] przynosi zyski z Bliskiego Wschodu. Gdy przynosisz tyle pieniędzy z ropy naftowej i z Bliskiego Wschodu, bracie – wszyscy najbogatsi ludzie na świecie pochodzą z Bliskiego Wschodu. Chyba po prostu zapłacili sędziom.

– rzekł Mitchell, dodając:

Wiem, że Alexander Volkanovski wygrał decyzją, nie myślę o tym w ogóle. Wiem, że wygrał i wiem, że to gówno było ustawione. Nie jestem jeb*nym głupcem. Nie możesz mi powiedzieć, że to nie było ustawione. Nie kupuję tego. Możesz płacić sędziom, ile ku*wa chcesz. Wiem, że Alexander Volkanovski wygrał tę walkę, koniec, kropka.

Po poniesieniu pierwszej porażki w swojej karierze z rąk Ilii Topurii w grudniu ubiegłego roku, Mitchell będzie starał się od niej odbić, gdy zmierzy się z utalentowanym zawodnikiem Jonathanem Pearcem na UFC 288, 6 maja.

Zobacz także: Beneil Dariush twierdzi, że Volkanovski uwypuklił luki Makhacheva: „Wiem dokładnie, co będę mógł wykorzystać w walce z nim”

źródło: mmajunkie.com