Transmisję z 7. Mistrzostwa MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska będzie można na bieżąco śledzić na kanale YouTube Stowarzyszenia. Finałowe walki zostaną pokazane na Kanale Sportowym.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zmagania amatorskich fighterów na 7. Mistrzostwach MMA odbędą się już 27 maja. Turniej zostanie zorganizowany w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej w Grodzisku Mazowieckim. Na listach startowych znalazło się ponad 500 zawodników i zawodniczek z całego kraju.

Przebieg turnieju będzie można śledzić przez cały dzień na żywo w serwisie YouTube, na kanale Stowarzyszenia MMA Polska. 7. Mistrzostwa MMA będą także otwarte dla kibiców.

Finały, które rozpoczną się o godzinie 18:00, będą transmitowane na żywo na Kanale Sportowym. Retransmisję walk finałowych będzie można również zobaczyć na stronie TVP Sport.

Kanał Sportowy i TVP Sport są jednocześnie patronami medialnymi 7. Mistrzostw MMA.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz pierwszy w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Grodziska Mazowieckiego. Ostatnie zawody Stowarzyszenia odbyły się 4 marca Warszawie. 7. Mistrzostwa MMA są drugim z cyklu turniejów zaplanowanych przez MMA Polska na rok 2023.

Informacja prasowa