Wygląda na to, że Cezary Oleksiejczuk zdecydował się zostać w organizacji Fight Exclusive Night. Przedstawiciele federacji oficjalnie potwierdzili to już za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Jakiś czas temu bezapelacyjnie jedno z najgorętszych nazwisk na polskim rynku – Cezary Oleksiejczuk (13-3) – wypełniło swój kontrakt z FEN-em. Od tego czasu rozpoczęły się spekulacje, gdzie tak naprawdę trafi. W grę wchodziło kilka europejskich, czy nawet światowych organizacji, w tym także KSW, gdzie kibice bardzo chcieliby go zobaczyć.

Nie jest żadną tajemnicą, iż ambicje 24-latka sięgają jeszcze wyżej. Od dawna powtarza on, że zamierza iść śladami swojego brata, Michała i pewnego dnia dołączyć do prowadzonego przez Danę White’a UFC.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zanim jednak do tego dojdzie, kibice będą mogli obserwować młodszego z braci Oleksiejczuk na rodzimych wydarzeniach. Oficjalnie ogłoszono już, iż zostaje on w organizacji FEN! Nie ma co zakrzywiać rzeczywistości – zatrzymanie takiego fightera można uznać za naprawdę spory sukces. Zapewne kartą przetargową jest możliwość ewentualnego występu w Dana White’s Contender Series, czy też bezpośredniego dołączenia do globalnego potentata. Na razie są to natomiast jedynie przypuszczenia, więc trzeba będzie wyczekiwać kolejnych komunikatów.

Zobacz także: „Bartos” otrzymał bardzo lukratywną ofertę z amerykańskiej organizacji

Źródło: X/FEN MMA, fot. Instagram/Cezary Oleksiejczuk, fen-mma.com