Chael Sonnen stwierdził, że UFC chce zorganizować w przyszłym roku walkę Nick Diaz vs. Kevin Holland w wadze półśredniej.

To był ciekawy rok zarówno dla Nicka Diaza jak i Kevina Hollanda jeśli chodzi o ich kariery w mieszanych sztukach walki, ale niekoniecznie był on zbyt udany dla któregokolwiek z nich. Holland przegrał dwa pojedynki w tym roku. Diaz z kolei powrócił do klatki po sześciu latach nieobecności i musiał uznać wyższość Robbiego Lawlera.

Jak donosi Chael Sonnen, Diaz i Holland spotkają się w wadze półśredniej, po tym jak ten drugi ogłosił, że zamierza zejść do 170 funtów. Pojedynek ma się odbyć w 2022 roku.

Tommy z Bronxu właśnie się do mnie odezwał. Powiedział mi coś. Zapytałem, „Czy to jest oficjalne?” A on powiedział, że możesz się tym podzielić. To miało coś wspólnego z walką Nick Diaz vs Kevin Holland. Trochę mnie to zaskoczyło, tylko dlatego, że Nick Diaz jest taką megagwiazdą. Ale co ty z nim robisz? Nick Diaz, przez cały czas, jest o jedną wygraną od bycia w main evencie. Ostatnio był w walce z Robbiem Lawlerem… Kevin zmieni kategorię wagową na 170 funtów, tak nam powiedziano. Nick nadal jest pod kontraktem i chce coś zrobić, a wszyscy chcą go zobaczyć. Więc zaczynasz dopasowywać go bardzo sprytnie… Rozumiem. Wchodzę w to.

stwierdził Sonnen.

źródło: Sportskeeda.com