Niegryzący się w język Khamzat Chimaev postanowił skomentować zestawienie Paulo Costy z Ikramem Aliskerovem, wypowiadając przy okazji swoje zdanie na temat Brazylijczyka.  Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera. Nie jest tajemnicą, że Khamzat Chimaev (12-0) i Paulo Costa (14-2) – delikatnie mówiąc – nie przepadają za sobą. Od czasu ich konfrontacji słownej przed galą UFC 279, „Borrachinha” bardzo mocno zabiegał o możliwość walki z Czeczenem, prowokując go w różnoraki sposób na swoich mediach społecznościowych. UFC miało jednak inny plan na Brazylijczyka, bowiem na UFC 291 zmierzy się on z byłym rywalem Khamzata, Ikramem Aliskerovem (14-1). Jakiś czas po ogłoszeniu tego pojedynku, „Borz” na swoim kanale na YouTube wyraził typ na ową walkę oraz nie omieszkał powiedzieć paru cierpkich słów w kierunku Costy.

Paulo sporo p*erdoli na mój temat. Chcę zdemolować tego gościa. Chcę zabić tego człowieka. Robiłem wiele rzeczy i on chce walki z innym zawodnikiem. Z tym, z którym walczyłem dawno temu, 3-4 lata przed dołączeniem do UFC. Wygrałem z nim. Myślę, że on (Aliskerov) wygra z Costą. Paulo nie jest dobry. On jest g*wnem, bracie. Nikogo nie pokonał. Wygrał jedynie z Romero, po bliskiej walce. Nie znam innych jego rywali, nikt ich nie zna. Nie wiem z kim wygrał.

Zobacz także: Topowi zawodnicy na celowniku Khamzata Chimaeva Chimaev w UFC walczy od 2020 r., do tej pory stoczył dla organizacji 6 walk, wszystkie wygrał, z czego 5 przed czasem. Do jego najcenniejszych zwycięstw można zaliczyć m.in. Gilberta Burnsa (22-6), Kevina Hollanda (24-9-1) i Li Jinglianga (19-8).

Autor: Dawid Ważny

Źródło: YouTube/Khamzat Chimaev