Kilkanaście dni dzieli nas od powrotu największej organizacji MMA na świecie do O2 Areny w Londynie. Miejsce tam będzie miał występ Jacka Hermanssona, któremu dosłownie w ostatniej chwili zmienił się rywal. Jak możemy wyczytać na oficjalnej stronie UFC, „Joker” ostatecznie zmierzy się z Chrisem Curtisem.

Mając na uwadze to, jak wyglądało marcowe wydarzenie UFC w Wielkiej Brytanii, kibice z niecierpliwością wyczekują powrotu amerykańskiego giganta na Wyspy. Ten nastąpi już wkrótce, a dokładniej 23 lipca. W jednym z głównych pojedynków, Darren Till (18-4-1) miał skrzyżować rękawice z Jackiem Hermanssonem (22-7), jednakże teraz już wiemy, iż nie będzie to możliwe.

Zobacz także: Darren Till wypada z walki z Jackiem Hermanssonem

Okazuje się jednak, iż bardzo szybko udało się znaleźć zastępstwo. Do akcji wejdzie napędzony serią ośmiu triumfów – z czego trzy zdobywał pod sztandarem globalnego potentata – Chris Curtis (29-8). Potwierdzenie tego znajdziemy na oficjalnej stronie UFC.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Przed Hermanssonem stoi teraz więc dość trudne zadanie. Dodatkowo, spróbuje on powrócić na właściwe tory po przegranej, której doświadczył w lutym tego roku. Zmierzył się wówczas z Seanem Stricklandem (25-4) i przewalczywszy pełny dystans, finalnie musiał uznać wyższość oponenta, przegrywając na kartach sędziowskich.

Źródło: ufc.com