Chris Weidman chce walczyć z Khamzatem Chimaevem na styczniowej gali UFC. „Borz” jest na tak

59
źródło: fight-madness.com

Khamzat Chimaev (9-0) przebojem wdarł się do UFC wygrywając dwie walki w zaledwie dwa miesiące. Aktualnie trwają prace na znalezieniem mu odpowiedniego rywala. Chris Weidman (15-5) na Twitterze wyraził chęć na walkę z „Borzem” na styczniowej gali UFC.

„Ten gość potrzebuje nauki pokory, a ja chciałbym to zrobić. Stycze. Ja jestem na tak! UFC, zróbmy to. „

Na odpowiedź ze strony Chimaeva nie musieliśmy długo czekać. „Borz” przyjął wyzwanie ze strony Amerykanina. Jednak on chciałby, aby to starcie odbyło się zdecydowanie szybciej niż w styczniu przyszłego roku.

„Rozwalę cię kiedy tylko chcesz. Nie rozumiem tylko dlaczego potrzebujesz tyle czasu? Jeżeli jesteś zawodnikiem to musisz być zawsze gotowy.”

Chris Weidman w 2013 roku zaszokował cały świat MMA, kiedy na UFC 162 znokautował legendarnego Andersona Silvę (34-10) zdobywając pas mistrzowski w wadze średniej (34-10). Swój pas stracił na UFC 194, gdzie przegrał przez TKO z Lukiem Rockholdem (16-5). W ostatnim występie na UFC FN 174 wypunktował Omariego Akhmedova (20-5-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Khamzat Chimaev do tej pory w zawodowej karierze w MMA nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Wszystkie swoje wygrane walki kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów.  W poprzednim pojedynki na UFC FN 178 w zaledwie 17 sekund znokautował Geralda Meershaerta (31-14).

Zobacz także: John Kavanagh zdradza w jakiej kategorii wagowej odbędzie się walka McGregor vs. Poirier 2

źródło: Twitter