Były mistrz wagi średniej UFC Chris Weidman podzielił się najnowszymi informacjami na temat swojego stanu zdrowia po złamaniu nogi, którego doznał w walce z Uriah Hallem na UFC 261.

Chris Weidman (15-6) za pośrednictwem Instagrama opublikował video, na którym wyjaśnił, jak czuje się obecnie tydzień po tym okropnym złamaniu nogi, którego doznał w walce z Uriah Hallem (17-9) na gali UFC 261.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Chris Weidman (@chrisweidman)

Myślałem, że to będzie coś w rodzaju innych operacji, które miałem w przeszłości, gdzie pierwsze trzy lub cztery dni są do bani, a potem jest już tylko lepiej, ale szczerze mówiąc, pierwsze trzy lub cztery dni były prawdopodobnie najlepszymi dniami, jakie miałem. Może znieczulenie było jeszcze we mnie i stan zapalny mógł pomóc z niektórymi bólami, ponieważ – ile dni jestem poza domem? Osiem dni. Coś w tym stylu, od operacji – po trzech / czterech dniach, to było po prostu bardzo bolesne. Po prostu dosłownie spałem cały dzień. Ból przy wstawaniu, żeby pójść do łazienki czy coś w tym stylu jest okropny. Kiedy muszę pójść do łazienki, potrzeba mi siły woli i przygotowania psychicznego, żeby wstać, bo jak tylko zaczynam stać – nie stoję na nodze, ale na kulach – krew zaczyna się zbierać przy goleni i stopie i jest to zdecydowanie brutalne.

powiedział Weidman.

Powrót Chrisa Weidmana do pełnej sprawności ma potrwać od 6 do 12 miesięcy. Dopiero po tym czasie przekonamy się, czy były mistrz UFC w wadze średniej pojawi się jeszcze w oktagonie.

Zobacz także: „On na pewno wróci do klatki UFC” – Stephen Thompson o przyszłości Chrisa Weidmana w MMA

źródło: bjpenn.com