Współpraca na linii KSW – Viaplay umożliwiła organizację aż 12 wydarzeń w skali roku. Skandynawska platforma streamingowa ma się natomiast póki co wycofać z polskiego rynku…

Rozgrywane w grudniu 2021 roku KSW 65 było pierwszą galą polskiej promocji nadawaną na platformie Viaplay. Dzięki korzystnej umowie, od tego czasu organizacja co miesiąc miała możliwość dostarczania nam rozrywki związanej z produkcją wydarzeń. Szefostwo chętnie wspominało o owocnej współpracy, chwaląc się różnego rodzaju rekordami oglądalności.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wygląda jednak na to, że niebawem może dojść do prawdziwego trzęsienia ziemi na naszym podwórku. Czwartkowego poranka grupa Viaplay nadała bowiem oficjalny komunikat, ogłaszając, iż w ramach programu naprawczego wycofują się m.in. z polskiego rynku.

Całą prezentację można obejrzeć TUTAJ.

Zobacz także: Daniel Omielańczuk poza szeregami organizacji KSW

Co oznacza to dla polskiego fana? Jak wpłynie to na częstotliwość gal? Wydarzenia polskiej organizacji będą transmitowane wyłącznie na KSW TV? Ogłoszona zostanie nowa współpraca, czy może wszystko zostanie jak wcześniej? Na ten moment trudno znaleźć odpowiedzi na te pytania, jednakże możemy spodziewać się ogromnego przełomu.

Źródło: viaplaygroup.com