Cody Garbrandt vs. Jose Aldo? Menadżer Amerykanina jest na tak

115
źródło: mmajunkie.com

W tym roku do klatki powrócił były mistrz UFC w wadze koguciej Cody Garbrandt (12-3), który na UFC 250 znokautował weterana Raphaela Assuncao (27-8).

Jego menadżer Ali Abdelaziz, że chciałby aby jego podopieczny zmierzył się z weteranem Jose Aldo (29-7).

Interesuje mnie walka Cody Garbrandt vs. Jose Aldo. Myślę, że Cody potrzebuje walki, aby wrócić do gry i walka z Jose Aldo byłaby takim pojedynkiem. Walka wieczoru na dystansie pięciu rund. Czemu nie?

powiedział Ali Abdelaziz.

Cody Garbrandt jest niezwykle widowiskowo walczącym zawodnikiem. Mistrzem UFC został na UFC 207, gdzie po świetnym boju pokonał Dominicka Cruza (22-3). To trofeum stracił na UFC 217, gdzie przegrał przez TKO z T.J. Dillashawem (16-4). Ostatnim zwycięstwem na UFC 250 przerwał fatalną serię trzech porażek z rzędu.  Na UFC 255 miał zawalczyć z mistrzem w wadze muszej Deivesonem Figueiredo (20-1), ale walka została odwołana z powodu kontuzji Amerykanina.

Jose Aldo w latach 2010-2015 był mistrzem UFC w wadze piórkowej. W swojej karierze stoczył wiele wspaniałych pojedynków. Aktualnie walczy w kategorii koguciej. W poprzednim boju na UFC Vegas 17 pokonał na punkty z Marlonem Verą (16-7-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zobacz także: Na tę chwilę to plotki – Jurkowski o walce Błachowicz vs. Adesanya na UFC 259

źródło: mmajunkie.com