Conorowi nigdy nie brakowało pewności siebie i ten stan rzeczy nie zmienił się przed nadchodzącą walką z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 229 w Las Vegas, już w tę sobotę.
McGregor (21-3) wystąpił przed publicznością na otwartym media treningu UFC 229 pierwszy raz od prawie dwóch lat. Wykonał trening na tarczach a następnie przemówił do zgromadzonych fanów:
Dobrze jest wrócić. Szykuje się porządna walka. Zamierzam rozwiązać to szybko. Nie przejmuje się niczym – zapasami, techniką – niczym. Idę po głowę tego człowieka. Zaufajcie mi.
Na Conorze najwyraźniej nie robi wrażenia nieskazitelny rekord Khabiba i nie widzi w nim wielkiego zagrożenia. Dodał również, że widzi w nim sporo błędów do wykorzystania w walce, oraz zapowiada mocne KO:
Dewastujący nokaut. Zbyt łatwy do trafienia, słaby na nogach, przewidywalny. Uśpię go bez problemu.
Wyraził również zadowolenie z powrotu do jego pierwotnej dyscypliny, MMA:
Dobrze jest wrócić do tego, co kocham robić, do rywalizacji na oczach moich fanów. Urwę mu ten łeb, zaufajcie mi.
Gala UFC 229 w Las Vegas już w tę sobotę. A na niej poza wielce wyczekiwanym pojedynkiem Conora McGregora z Khabibem Nurmagomedovem, zmierzy się również Tony Ferguson z Anthony Pettisem w co-main evencie gali.
Źródło: MMAJunkie















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)







