Jeden zabieg nie wystarczył… Jan Błachowicz zmuszony jest ponownie położyć się na stole operacyjnym. Tym razem lekarze zajmą się drugim kontuzjowanym barkiem byłego mistrza UFC.

W ostatnich miesiącach Jan Błachowicz (29-10-1) zdecydował się bardziej zadbać o swoje zdrowie, by być w stanie jak najlepiej przygotować się do walk. W tym celu podjął się operacji kontuzjowanych barków, na które od pewnego czasu narzekał.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jeden bark został już naprawiony, a teraz przyszła pora na kolejny. Właśnie dzisiaj – w sobotę – „Cieszyński Książę” podzielił się ze swoimi fanami informacją o następnej operacji.

„Cóż zrobić… Znowu pod nóż. Nadszedł czas na operację drugiego barku. Wierzę, że Centrum Medyczne MML ponownie złoży mnie do kupy i dziękuję w tym miejscu szefowi – doktorowi Michałowi Michalikowi, który wie jak zadbać o profesjonalnego sportowca, a jego specjaliści robią prawdziwe cuda. Już za chwilę oddaję się pod opiekę doktora Damiana Zaborowskiego. Panie doktorze – proszę działać! Trzymajcie kciuki! Z pierwszym barkiem pomogły.”

Zobacz także: Adamek lekceważy Mameda? Błachowicz komentuje

Błachowicz ostatni raz w oktagonie globalnego potentata zameldował się w lipcu minionego roku. Podszedł wtedy do konfrontacji z Alexem Pereirą (9-2) i po wyrównanej batalii ostatecznie niejednogłośnie przegrał na kartach sędziowskich.

Źródło: Instagram/Jan Błachowicz