„Czas wracać” – Tomasz Narkun sugeruje kolejną obronę mistrzowskiego pasa KSW

402
KSW

Jesienne wydarzenia, które w swojej rozpice posiada największa polska organizacja najwyraźniej będą angażować mnóstwo znakomitych zawodników. Możliwe, iż jednym z nich jest mistrz dywizji do 93 kg, Tomasz Narkun, który ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że już wkrótce może pojawić się w okrągłej klatce.

„Dokładnie rok temu na Wembley na KSW 50 ostatni raz broniłem pas mistrzowski. Rok temu- dość długo…czas wracać!!!”

„Żyrafa” – jak sam zaznaczył – ostatni raz walczył we wrześniu zeszłego roku. Mierzył się wówczas na jubileuszowym wydarzeniu z numerem 50, z Przemysławem Mysialą. Czempion okazał się lepszy, poddając swojego oponenta już w pierwszej odsłonie pojedynku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na ten moment nie wiadomo, kto będzie jego kolejnym przeciwnikiem. Wiele spekulowało się o potencjalnym starciu ze Scottem Askhamem. Sami zawodnicy niejednokrotnie powtarzali, iż chcieliby skrzyżować rękawice. Tomasz Narkun we wpisie sugeruje jednak następną obronę pasa mistrzowskiego, więc póki co kwestia rywala stoi pod znakiem zapytania. Pozostało jedynie czekać na oficjalne stanowisko szefostwa największej polskiej organizacji – KSW.

Zobacz także: „Dobry, solidny rywal” – Kaszubowski już wkrótce zawalczy w okrągłej klatce

Źródło: Facebook