W miniony weekend odbyło się KSW 56. Na tej gali Mateusz Legierski (7-0) pokonał przez decyzję Francisco Barrio (7-2). Na Twitterze Marcin Wrzosek (14-7) wyzwał do walki reprezentanta klubu Octagon Team Cieszyn.

„Ja akurat się nudzę więc chętnie przetestuję ten prospekt. Pierwsza gala @KSW_MMA w nowym roku, bo Mateusz ma podobno covid, a ja nie chce się zarazić.@MaciejKawulski, @WRysiewski,@martinksw czas wracać utrzeć nosa młodym kotom”

Mateusz „Dynamit” Legierski do tej pory w zawodowej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. W tym roku na OKTAGON Prime 3 pokonał przez decyzję Miroslava Strbaka (18-10-1) zostając mistrzem wagi lekkiej organizacji OKTAGON MMA. Na marcowym KSW 53 miał się zmierzyć z Romanem Szymańskim (13-5), ale gala została odwołana z powodu światowej pandemii koronawirusa.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Marcin „The Polish Zombie” Wrzosek brał udział w programie The Ultimate Fighter 22, gdzie w półfinale został poddany przez Saula Rogersa (14-3). Jednak mimo to udało mu się zadebiutował pod szyldem UFC. Na UFC TUF 22 Finale poniósł porażkę z rąk Juliana Erosy (24-8). Od 2016 jest związany z federacją KSW.  Na gali z numerem 37 pokonał przez TKO Artura Sowińskiego zostając mistrzem w wadze piórkowej. Swój pas stracił na KSW 39, gdzie przegrał z Kleberem Koike Erbstem (25-5-1). Obecnie posiada serię dwóch porażek z rzędu. W ostatnim boju na KSW 53 został wypunktowany przez Borysa Mańkowskiego (21-8-1).

Zobacz także: Oficjalna zapowiedź wideo gali FEN 31: „Niech się cieszy ze swojej korony”[WIDEO]

źródło: Twitter