Czy będzie walka Szymański vs. Legierski? „Wszystko w rękach federacji”

184
Facebook - Roman Szymański - MMA Fighter

Roman Szymański podczas rozmowy z mediami po gali Babilon MMA 13 potwierdził, że chciałby zmierzyć się z Mateuszem Legierskim.

Roman Szymański po gali Babilon MMA 13 udzielił mediom wywiadu, w którym potwierdził, że chciałby zmierzyć się z Mateuszem Legierskim.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Chciałbym tej walki, dlaczego nie? Mateusz to bardzo mocny i utytułowany zawodnik. Do tego jest młody i wciąż się rozwija. Jak najbardziej jestem zainteresowany taką walką i myślę, że to byłoby coś fajnego, co moglibyśmy zrobić.

Roman Szymański stwierdził również, iż nie ma znaczenia, czy przygotowania do walki będą odbywać się w czasach pandemii koronawirusa, czy nie. Zaapelował także do organizacji KSW, aby zorganizowała jego pojedynek z Mateuszem Legierskim.

Wszyscy jesteśmy w tej samej sytuacji. Tutaj nie ma żadnej różnicy, czy będziemy się przygotowywać w czasach pandemii. Ja wyraziłem swoje zdanie, po prostu chcę tej walki i zobaczymy, co powiedzą na to kibice i media. Z tego, co widzę, reakcje na taki pojedynek są bardzo pozytywne. Wszystko w rękach KSW i to jest zadanie dla Wojka, aby zestawić mnie z Legierskim. Trzeba to zrobić. 

podsumował Szymański.

Roman Szymański (12-5) swój ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 51, gdzie przez jednogłośną decyzję sędziów pokonał Milosa Janicica.

Mateusz Legierski (5-0) ostatni raz zawalczył na gali Oktagon Prime 3, gdzie przez niejednogłośną decyzję sędziów zwyciężył nad Miroslavem Strbakiem.

Pełną rozmowę z Romanem Szymańskim można zobaczyć poniżej: