Damian Grabowski: „Czekam na kolejne wyzwania KSW!”

122
źródło: Youtube

Damian Grabowski (22-5) wspomniał swój wyczyn sprzed 8 lat, kiedy stoczył 2 pojedynki na różnych kontynentach w ciągu 7 dni. Przy okazji polski ciężki upomniał się o kolejne wyzwania w organizacji KSW.

„Polish Pitbull” wspomniał wydarzenie, które miało miejsce w 2012 roku. Najpierw Grabowski poddaje Eddie Sancheza na gali MMA Attack 2, która odbyła się 27 kwietnia. Następnie tydzień później, a dokładnie 4 maja pokonuje jednogłośną decyzją sędziów Dave’a Huckabę na gali Bellator 67. Warto wspomnieć, że jedna gala odbyła się w Polsce, a druga w Kanadzie.

„Wczoraj minęło dokładnie 8 lat od wyczynu, którego nie powtórzył nikt w świecie MMA. Wygrałem dwie walki w wadze ciężkiej, na dwóch różnych kontynentach. W uznanych organizacjach. Kiedyś walczyło się co tydzień, dziś raz na rok… Czekam na kolejne wyzwanie KSW!”

Damian Grabowski ostatni pojedynek stoczył rok temu w maju na gali KSW 49. Rozprawił się wówczas z Karolem Bedorfem w drugiej rundzie pojedynku. Po tej wygranej miał zmierzyć się z Philem de Friesem o pas kategorii ciężkiej na gali w Londynie. Zawodnik z Opola wypadł jednak z rozpiski tamtego wydarzenia, a o jego osobie zrobiło się cicho. Teraz były zawodnik UFC upomina się o kolejne wyzwania w największej polskiej organizacji MMA.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

źródło: Twitter