Dana White jest zainteresowany zorganizowaniem walki Shevchenko vs. Andrade

82

Szef UFC Dana White zdradził, że chciałby zobaczyć pojedynek pomiędzy Valentiną Shevchenko  a Jessicą Andrade.

Valentina Shevchenko (20-3) swój ostatni pojedynek stoczyła podczas sobotniej gali UFC 255, gdzie pokonała Jennifer Maię (18-7). Dzięki temu zwycięstwu „Bullet” przedłużyła swoją serię do sześciu wygranych z rzędu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Natomiast Jessica Andrade (21-8) ostatni raz walczyła na gali UFC Fight Night 180, gdzie w pierwszej rundzie znokautowała Katlyn Chookagian (15-4). Dana White wyznał, iż chciałby zorganizować pojedynek Brazylijki z Valentiną Shevchenko.

Myślę, że walka Andrade vs. Shevchenko byłaby bardzo dobrym pojedynkiem. Przede wszystkim dlatego, że Shevchenko zmierzyłaby się z zawodniczką, która naprawdę byłaby w stanie ją pokonać. Andrade miałaby szansę wygrać. Andrade sprawiłaby wiele kłopotów Valentinie. Ta walka miałaby bardzo dużo sensu. Jeśli pokonałaby Andrade, to Shevchenko w kolejnym pojedynku mogłaby się zmierzyć z Weili Zhang.

stwierdził White.

Nie wiadomo jednak, kiedy mogłoby dojść do tego pojedynku, ponieważ wiele mówi się o tym, iż Valentina jest zainteresowana stoczeniem trzeciej walki z Amandą Nunes (20-4).

Chcielibyście zobaczyć starcie Shevchenko vs. Andrade?

Zobacz także: „Do zobaczenia wkrótce, Dana” – szybki powrót Khabiba Nurmagomedova?

źródło: bjpenn.com