Dana White o zestawieniu Cerrone vs. McGregor: Conor to jedna z naszych największych gwiazd

dana white/ftw.usatoday.com

Wokół zestawienia Cerrone vs. McGregor było już dużo zamieszania. Gdy powstał pomysł na tę walkę, Dana White stwierdził, że nie widzi możliwości, by do niej doszło.

Potem Donald Cerrone (36-11) otwarcie mówił, że chętnie skrzyżowałby rękawice z Conorem McGregorem (21-4), jednak ten nie wyglądał na ani trochę zaciekawionego tym pomysłem. Z tego względu „Cowboy” porzucił nadzieje i skupił się na swoich kolejnych walkach.

Na UFC w Ottawie na pełnym dystansie rozprawił się z Alem Iaquintą (15-4) i tym samym udowodnił, że należy do czołówki swojej dywizji. Z tego względu znów rzucił wyzwanie Irlandczykowi.

Prezes UFC zaznaczył jednak, że wprowadzenie w życie tego starcia nie będzie łatwą sprawą:

Conor to jedna z naszych największych gwiazd. Po jego walce z Mayweatherem powiedziałem, że jeśli zarobi się tyle, ile on zarobił, już więcej nie zawalczyć. Zobaczcie, ile razy zawalczył od tego czasu.

Dodał również już w stronę Cerrone’a:

Nie wiem, czy czytałeś nowinki ze świata biznesu, ale on właśnie zarobił bilion dolarów na swojej whiskey. Więc Conor McGregor ma się finansowo bardzo dobrze, a kiedy ty osiągniesz podobny stopień, zdecydowanie będzie to miało wpływ na twoją karierę.

źródło: mmajunkie.com