Dana White podaje dwa potencjalne terminy na kolejną walkę Darrena Tilla

105
źródło: YouTube/MMAfighting.com

Na UFC 244 Darren Till (18-2-1) zaszokował wielu kibiców i ekspertów pokonując przez niejednogłośną decyzję Kelvina Gasteluma (16-5).Był to dla niego powrót do kategorii średniej.

Prezydent Ultimate Fighting Championship w wywiadzie dla The Mac Life przyznał, że szukają właśnie przeciwnika dla Anglika. Poza tym dodał, że rozważają jego występ na UFC on ESPN+29  lub na UFC 248 Las Vegas.

Obecnie z nim rozmawiamy i szukamy dla niego rywala. Wkrótce będziemy coś dla niego mieli. Rozważamy jego występ na gali w Londynie lub w Las Vegas.

powiedział Dana White.

Od pewnego czasu mówi się, że jego rywalem może być Jack Hermansson (20-5). Jednak Dana White oświadczył, że jest to opcja mało prawdopodobna.

Prawdopodobnie to nie będzie Hermansson. Zobaczymy jak to się ostatecznie rozegra. Na pewno będzie to zawodnik z czołówki.

dodał.

„The Gorilla  dał się poznać jako niezwykle solidnym wojownikiem na światowej scenie mieszanych sztuk walki. W swojej karierze stoczył wiele świetnych pojedynków. Jest zawodnikiem, który lubi nokautować swoich rywali o czym świadczy 10 walk zwycięskich walk zakończonych przez KO lub TKO.

źródło: mmajunkie.com