Dana White potwierdza starcie Adesanya vs Costa, ale przychylnie patrzy na pojedynek z Jonem Jonesem

68
dana white/sportsnet.ca

Dana White potwierdza, że mistrz kategorii średniej – Israel Adesanya zmierzy się w następnej walce z niepokonanym Paulo Costą, ale przyznaje, że jest zafascynowany pomysłem walki Adesanya vs Jones.

W rozmowie z TMZ, White potwierdził, że UFC pracuje nad rezerwacją zestawienia Adesanya vs Costa, ale przyznaje, że jest bardzo zafascynowany potencjalnym superfightem pomiędzy mistrzami kategorii średniej i półciężkiej.

Słuchajcie, walka z Jonesem byłaby świetna, ale następny w kolejce jest Costa. To będzie następna walka. Ale jeżeli walka z Jonesem będzie możliwa do zrobienia, to podoba mi się to. Nie zamierzam kłamać.

Pojedynek Israela Adesanyi z Paulo Costą jest podobno blisko rezerwacji na marcową galę w Las Vegas. Redaktor portalu bjpen.comCole Shelton informuje, że kontrakty nie zostały jeszcze podpisane, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce zawodnicy złożą swoje podpisy.

Dana White już wcześniej mówił, że jest otwarty na starcie Adesanya vs Jones. Panowie wyraźnie nie pałają do siebie sympatią i chętnie wyjaśniliby wszystkie sprawy w oktagonie UFC.

źródło: bjpenn.com