Daniel Omielańczuk pewny swego przed mistrzowskim pojedynkiem: „Pas zostanie w Polsce” [WIDEO]

236
Instagram/Daniel Omielańczuk

Pojedynek Daniela Omielańczuka z Tonym Johnsonem Jr. zwieńczy nadchodzącą galę ACA 114. Stawką tego starcia jest oczywiście mistrzowski tytuł królewskiej kategorii. 

W polskim MMA trwa teraz złota jesień – zawodnicy z kraju nad Wisłą osiągają liczne sukcesy, zarówno na arenach międzynarodowych, jak i na własnym podwórku. Czy Daniel Omielańczuk (24-9-1) podtrzyma świetną passę? O tym przekonamy się już wkrótce. Wciąż jednak podkreśla, że czeka go niełatwe zadanie, bowiem Tony Johnson Jr. (13-5-1) jest najtrudniejszym rywalem, z jakim organizacja mogła go zestawić.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Można już obejrzeć krótki materiał promujący tę walkę. Obaj zgodnie zapowiadają ciężkie grzmoty i miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie!

38-letni Polak przystępuje do tego pojedynku zbudowany czterema wygranymi z kolei. Ostatni raz zameldował się w klatce podczas sierpniowej gali, gdy szybko rozprawił się z Litwinem, Tomasem Pakutinskasem (19-13-3).

„Hulk” powraca natomiast po ponad rocznej absencji. Swój ostatni bój stoczył we wrześniu zeszłego roku. Stanął wówczas naprzeciw Evgenya Goncharova (14-3) i musiał uznać jego wyższość, przegrywając na kartach sędziowskich.