Darren Till i Mike Perry bohaterami memów po zabawnej pomyłce z hasłem „SPA” w tle [MULTIMEDIA]

źródło: Twitter/Photoshopped AF

Na pewno słyszeliście już o zabawnej pomyłce Darrena Tilla, który sądził, że Mike Perry chce się z nim udać do SPA, podczas gdy ten zaproponował mu wspólny sparing.

Na poniższym filmiku możecie obejrzeć całą sytuację. Mike Perry proponuje Tillowi wspólny sparing, a że robi to bądź co bądź lekko nieśmiało, Darren w pierwszej chwili zdaje się słuchać go piąte przez dziesiąte. Zachowanie Anglika wynika pewnie także z tego, że początkowo sądzi on, iż kolega po fachu zaprasza go do SPA (!). Dopiero po chwili sprawa się wyjaśnia i obaj panowie zanoszą się śmiechem:

Niezawodni fani MMA z uzdolnieniami artystycznymi nie mogli odpuścić sobie tego tematu i stworzyli zabawne ilustracje do tej sytuacji.

źródło: Twitter/Photoshopped AF
źródło: Twitter/Photoshopped AF
źródło: Twitter/Photoshopped AF

 

źródło: Twitter

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMichał Bobrowski przed Babilon MMA 5: „Mam nadzieję, że damy z Szymonem dobrą walkę”
Następny artykułBabilon MMA 5 – zwiastun gali w Międzyzdrojach [WIDEO]
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.