Darren Till w kolejnym pojedynku chce się zmierzyć ze swoim bohaterem z dzieciństwa

źródło: mmauk.net

W ostatnim czasie w kategorii półśredniej w UFC zrobiło się niezwykle interesująco. W tym roku dostaliśmy już wiele ciekawych konfrontacji i co jakiś czas słyszymy o dobrych pomysłach na świetne zestawienia w tej dywizji.

Jednym z jaśniejszych punktów w tej wadze jest bez wątpienia Darren Till (17-2-1), który chciałby wrócić do oktagonu pod koniec roku i jako swojego wymarzonego rywala wskazał Robbiego Lawlera (28-14).

Jestem gotowy na powrót. Na milion procent nastąpi to przed świętami. To byłoby dla mnie świetne starcie. Jakiś czas temu wyzwałem Robbiego do walki. Jest on moim bohaterem z dzieciństwa. Dorastałem oglądając jego pojedynki. To byłoby coś naprawdę spektakularnego.

powiedział Darren Till.

Anglik do organizacji UFC trafił w 2015 roku. Do jego największych sukcesów w MMA należy pokonanie przez TKO Donalda Cerrone (36-12-1) na UFC FN 118 w Gdańsku. Obecnie posiada niechlubną passę dwóch przegranych z rzędu. W ostatnim występie na na UFC on ESPN+5 został brutalnie znokautowany przez Jorge Masvidala (34-13)

„Ruthless” jest niezaprzeczalnie weteranem na światowej scenie mieszanych sztuk walki. W latach 2014-2016 był mistrzem Ultimate Fighting Championship w dywizji do 77 kilogramów. Jest on również zaliczany do najbardziej efektownie walczących zawodników w historii MMA. W ostatnim boju na UFC on ESPN 5 został wypunktowany na dystansie 5 rund przez Colby’ego Covingtona (15-1).

źródło: bjpenn.com