Deiveson Figueiredo o pojedynku z Brandonem Moreno: „Absolutnie go zniszczę”

93
Jeff Bottari/Zuffa LLC

Kategoria musza raczej nie przyciąga do siebie wielu fanów. Obecny czempion UFC, Deiveson Figueiredo jednak zdecydowanie jest zawodnikiem, który może to zmienić. Sam przecież ciągle podkreśla, że swoimi pojedynkami chce dostarczyć jak najwięcej emocji. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Brazylijczyk przystąpił do swojej pierwszej obrony mistrzowskiego pasa, na gali z numerem 255. Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny wejdzie do klatki już w przyszłym miesiącu. Podczas UFC 256 ma stanąć w szranki z Meksykaninem, Brandonem Moreno (18-5-1) i tutaj „zabawa się kończy”. Deiveson Figueiredo (20-1), napędzony pięcioma wygranymi z rzędu chce kompletnie zdominować przeciwnika, bowiem czuje się personalnie dotknięty tym, co na jego temat mówi „Assassin Baby”.

Myślę, że absolutnie go zniszczę. Złamię go samym dotknięciem. Brandon Moreno mówi o mnie wiele złych rzeczy. Mam do niego osobisty problem.

Obaj fighterzy wystąpili na tej samej rozpisce, w ramach eventu z numerem 255. Zarówno „Deus da Guerra”, jak i Moreno szybko, bo już w pierwszych rundach pokonali swoich oponentów. 

Zobacz także: Dustin Poirier komentuje rewanżowe starcie z „Notoriousem”

Źródło: MMAfighting.com