Podczas gali ONE on TNT 1 doszło do sporej niespodzianki, ponieważ Demetrious Johnson przegrał przez nokaut z Adriano Moraesem. „Mighty Mouse” za pośrednictwem mediów społecznościowych zapewnił, że wróci silniejszy.

W swojej czwartej walce dla organizacji ONE Championship, Demetrious Johnson (30-4) stanął przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa w kategorii muszej. Amerykaninowi ta sztuka się jednak nie udała, ponieważ na jego drodze pojawił się Adriano Moraes (19-3), który pokonał 34-latka przez nokaut w drugiej rundzie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl– legalnego polskiego bukmachera.

Po zakończonej walce Johnson dodał wpis na Twitterze, w którym gratuluje swojemu przeciwnikowi i zapewnia, że wróci silniejszy.

„Wszystko w porządku, wszyscy wróciliśmy do hotelu. Oglądamy walkę. G*wniany dzień w biurze. Gratulacje dla Adriano Moraesa, jeszcze tu wrócimy.”

Dla Demetriousa Johnsona był to powrót do klatki po blisko dwuletniej przerwie i Amerykanin na pewno nie będzie tego miło wspominał. Obaj zawodnicy po zakończonym pojedynku okazali sobie wzajemny szacunek.

Zobacz także: ONE on TNT I – wyniki oraz najlepsze akcje. Johnson znokautowany w walce wieczoru [WIDEO]

źródło: bjpenn.com