Donald Cerrone: Nikt nie zasługuje na walkę z Conorem bardziej niż ja

104
źródło: forbes.com

Wielkimi krokami zbliża się gala UFC 246, która odbędzie się w Las Vegas. W walce wieczoru Donald Cerrone (36-13) zmierzy się z Conorem McGregorem (21-4).

Po ogłoszeniu tego pojedynku pojawiło się sporo głosów mówiących, że Amerykanin nie zasługuje na walkę z McGregorem. „Cowboy” w rozmowie z portalem mmajunkie.com powiedział, że według jego opinii nikt inny nie zasługuje na starcie z Irlandczykiem bardziej od niego.

Cieszę, że tu jestem. Jeżeli spojrzysz na całą dywizję to nikt nie zasługuje na walkę z Conorem bardziej niż ja. Włożyłem w to dużo wysiłku. Ja chce, aby ludzie mówili o mnie tak ” Ten zawodnik jest najciężej pracującym Amerykaninem jakiego widziałem. Chcę oglądać jego walki ponieważ on ma cel i nie walczy bez powodu. ” Ja walczę dla wszystkich i po prostu kocham to robić. Nie wyobrażam sobie robić czegokolwiek innego, aby zarabiać na życie.

powiedział Donald Cerrone.

Amerykanin jest prawdziwym weteranem na światowej scenie mieszanych sztuk walki. W swojej bogatej karierze stoczył wiele ciekawych i emocjonujących pojedynków. Aktualnie posiada serię dwóch porażek z rzędu. W ostatnim występie na UFC on ESPN+16 przegrał przez TKO z Justinem Gaethje (21-2).

Gala UFC 246 odbędzie się 18 stycznia w Las Vegas.

źródło: mmajunkie.com