Trzech Polaków na celowniku ACA

343

Fani coraz częściej dopytują się o kolejne gale ACA w Polsce, a także o kolejne nazwiska z Polski, które miałyby zasilić szeregi organizacji. Dziś Baysangur Edelbiev uchylił rąbka tajemnicy.

Wzmacniamy pozycje na polskim rynku. Już niebawem zakontraktujemy trzech zawodników z Polski. 👊🏻

Takiego oto tweeta napisał dziś menadżer ACA – Baysangur Edelbiev, w związku z czym możemy przypuszczać, że matchmakerzy nie zamierzają poszukiwać, lecz mają na oku trzech konkretnych zawodników, a być może nawet są już z nimi po zaawansowanych negocjacjach.

Za kulisami mówi się, że kolejna gala w Polsce odbędzie się w Warszawie w kwietniu. To rozsądny ruch, biorąc pod uwagę, że każdy marcowy weekend jest już „obstawiony” na polskim rynku. 7 marca odbywa się gala TFL 20, 14 marca Slugfest 18, 21 marca KSW 53, a 28 marca FEN 28.

Jak udało nam się dowiedzieć, ACA planuje kilka gal zorganizować u naszych sąsiadów, lecz nadal trwa dogrywanie terminów i ostatecznych miejsc.

Kim może posilić się rosyjska organizacja? Jeśli bierzemy pod uwagę zawodników, którzy nie mają kontraktu z czołowymi polskimi organizacjami, w grę może wchodzić współpraca. Warto też dodać, że jak napisał Paweł Jóźwiak, Andrzej Grzebyk nie jest już mistrzem FEN, a z ostatnich wypowiedzi byłego mistrza dwóch kategorii wynika, że szuka nowego pracodawcy.

A jakie są wasze propozycje? Kto znajduje się w tej trójce?

https://twitter.com/BaysangurEdelbi/status/1217751128978403329?s=20

Zobacz także: Ali Bagov zwakował pas i zmienił dywizję. Walka na ACA 104.