Według informacji, jaką podał portal MMA Fighting, czołowi zawodnicy wagi muszej skrzyżują ze sobą rękawice na gali z numerem 255. Niewykluczone, iż zwycięzca tego starcia będzie kolejnym pretendentem do pasa mistrzowskiego.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Brandon Moreno jest aktualnie na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Swój ostatni pojedynek stoczył w marcu bieżącego roku, kiedy to pokonał Jussiera Formigę przez jednogłośną decyzję sędziów. Meksykanin obecnie plasuje się na drugim miejscu w rankingu kategorii do 125 funtów.

Z kolei Alex Perez wygrał trzy ostatnie pojedynki. Ostatni raz w oktagonie był widziany na UFC 250, gdzie pokonał wspomnianego już wcześniej Formigę przez TKO w pierwszej rundzie. Zawodnik pochodzący z Kalifornii zajmuje aktualnie czwartą lokatę w rankingu.

Gala z numerem 255 odbędzie się 21 listopada. W walce wieczoru tego wydarzenia dojdzie do starcia mistrzowskiego w wadze muszej pomiędzy Deivesonem Figueiredo i Codym Garbrandtem.

Źródło: MMA Fighting