Według nieoficjalnych informacji walką wieczoru drugiej gali UFC w Polsce będzie pojedynek byłego pretendenta do pasa wagi lekkiej – Donalda Cerrone (32-9) z młodym i bardzo utalentowanym Darrenem Tillem (15-0-1).

Takie doniesienia podał portal MMAUNO.com (Jim Edwards), a za nimi portal MMAFighting.com (Ariel Helwani), co pokazuje, że pierwsze informacje o tym zestawieniu wcale nie były plotką, jak się na pierwszy rzut oka mogło wydawać i teraz chyba należy tylko czekać na potwierdzenie ze strony największej organizacji świata.

Znany wszystkim fanom MMA „Kowboj” jest aktualnie po dwóch porażkach, kolejno musiał uznać wyższość Jorge Masvidala oraz po świetnej walce Robbiego Lawlera. Przed tymi starciami znajdował się na fali czterech zwycięstw z rzędu.

Młody Anglik, to jeden z ciekawszych prospektów wagi półśredniej na świecie. Stoczył do tej pory cztery pojedynki pod banderą amerykańskiego giganta. Trzy z walk zwyciężył i raz zremisował. Swój ostatni bój stoczył w poprzednią sobotę na gali UFC Fight Night 115, gdzie na dystansie 3 rund wypunktował Bojana Velickovicia.

 

źródło: MMAUNO.com/MMAFighting.com