DONIESIENIA: Drakkar Klose vs. Bobby Green na UFC on FOX 31 w Milwaukee

21
źródło: MMAjunkie.com

Wedle doniesień Journal Sentinel do karty walk gali UFC on FOX 31, która odbędzie się 15 grudnia w Milwaukee, dodano interesujący pojedynek w kategorii lekkiej: Drakkar Klose ma zawalczyć z Bobbym Greenem.

Bobby Green (24-8-1) po raz ostatni był widziany w klatce na UFC on Fox 27 w styczniu tego roku. Pokonał wówczas jednogłośną decyzją sędziów Erika Kocha. Była to druga z rzędu wygrana kalifornijskiego zawodnika po tym, jak trzy wcześniejsze walki Green kończył jako pokonany. Jeszcze w 2014 roku Green był przymierzany do walki o pas dywizji lekkiej. Obecnie pieczołowicie pracuje nad odbudowaniem swej pozycji.

Drakkar Klose (9-1-1) jest obecnie jednym z najbardziej obiecujących zawodników w wadze lekkiej UFC. Po raz ostatni walczył na UFC 226 z Lando Vannatą, którego pokonał jednogłośną decyzją. Jedyna jak dotąd porażka w karierze Klose to przegrana z Davidem Teymurem na grudniowej gali UFC 218, a i tak sędziowie nie byli wówczas jednogłośni.

UFC on FOX 31 nie ma jeszcze ogłoszonego main-eventu. Będzie to ostatnia gala z serii „on Fox”, gdyż od stycznia 2019 roku zacznie obowiązywać nowy kontrakt organizacji z telewizją ESPN.

Zobacz także: Jack Hermansson vs. Gerald Meerschaert dodane do karty walk gali UFC on Fox 31

 

źródło: Twitter, Journal Sentinel