Według informacji portalu MMA Junkie, zaplanowaną na 20 marca galę UFC wzbogaci starcie dwóch fighterów znajdujących się w czołowej piętnastce rankingu dywizji półciężkiej. Szkocki zawodnik – Paul Craig skrzyżuje na niej rękawice z niepokonanym dotychczas Jamahalem Hillem.

Paul Craig (14-4-1) może pochwalić się serią dwóch wygranych z rzędu. Swój ostatni pojedynek stoczył w listopadzie zeszłego roku, gdy na listopadowej gali z numerem 255 po raz drugi skrzyżował rękawice z brazylijskim weteranem wszechstylowej walki wręcz – Mauricio Ruą (27-12-1). Starcie to poszło po myśli Szkota, który rozbił swojego oponenta już w drugiej odsłonie walki.

Zobacz także: Zmiany w polityce antydopingowej UFC. USADA nie będzie już karać za stosowanie marihuany

Jamahal Hill (8-0) dołączył do amerykańskiego giganta w zeszłym roku, po wcześniejszym uczestnictwie w programie Dana White’s Contender Series. Dotychczas pod sztandarem UFC występował trzykrotnie, z czego jedno starcie zakończyło się jako 'no contest’. W dwóch innych przypadkach, pewnie pokonał swoich rywali. Po raz ostatni widziany był w akcji podczas jednego z grudniowych wydarzeń. Stanął wówczas w szranki z bardziej doświadczonym od siebie oponentem – Ovince St. Preuxem (25-15) i skończył go w drugiej rundzie.

Źródło: MMAjunkie