Doniesienia: Pojedynek Aljamain Sterling vs. Cory Sandhagen dodany do karty walk na UFC San Diego

105
źródło: mmaindia.com/

Kluczowa walka pomiędzy dwoma świetnymi zawodnikami Aljamainem Sterlingiem (18-3) oraz Corym Sandhagenem (12-1) będzie miała miejsce na gali UFC San Diego. 

Organizacja UFC pracuje nad zestawieniem Aljamaina Sterlinga z Corym Sandhagenem. „Funk Master” obecnie posiada 4 wygrane walki z rzędu i jest jednym z czołowych zawodników kategorii koguciej. Przez długi czas starał się o pojedynek z Henrym Cejudo, ale na jego nieszczęście organizacja postanowiła zestawić „Triple C” z dwukrotnym byłym mistrzem kategorii piórkowej – José Aldo.

Cory Sandhagen również kroczy po zwycięskiej ścieżce, dlatego starcie dwóch zawodników może okazać się genialnym wyborem ze strony władz UFC oraz świetnym widowiskiem.

Jak podaje Aaron Bronsteter, reporter TSN, obaj panowie spotkają się w oktagonie na majowej gali.

„Ze źródeł wynika, że walka pomiędzy Aljamainem Sterlingiem, a Cory’m Sandhagenem jest w przygotowaniu i planuje się ją na galę UFC San Diego, która odbędzie się 16 maja.”

Istniejąca pandemia wywołana wirusem COVID-19 panująca na świecie może odwlec zaplanowaną imprezę, ale miejmy nadzieję, że tak się nie stanie i gala dojdzie do skutku.

autor: Kamil Zejma

Źródło: BJPENN.com