Kamil Oniszczuk poinformował w swoich mediach społecznościowych, iż nawiązał współpracę z grupą menadżerską First Round Management. Oprócz tego, uchylił także rąbka tajemnicy, związanego z organizacją, do której dołączy.

Kamil Oniszczuk (9-1) w ostatnim czasie związany był z rosyjskim ACA. Jak powszechnie wiadomo, w związku ze zbrojnym atakiem na Ukrainę, mnóstwo zawodników postanowiło zakończyć współpracę z tamtejszą organizacją. Nie minęło jednak zbyt dużo czasu, zanim reprezentujący barwy poznańskiego ANKOS MMA zawodnik znalazł nowego pracodawcę.

Możliwości jest kilka, więc zapewne już wkrótce dowiemy się, pod jakim sztandarem będzie on w najbliższej przyszłości występował.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Oniszczuk znajduje się aktualnie na fali dwóch wygranych. Po raz ostatni postawił stopę w klatce, w grudniu minionego roku, gdy na ACA 133 skrzyżował rękawice z Vladimirem Fedinem (18-8) i nie dając mu najmniejszych szans, rozbił już w inauguracyjnej odsłonie. Wcześniej natomiast wyszedł zwycięsko ze starcia z naszym innym rodakiem – Krystianem Bielskim (8-4).

Źródło: Instagram/Kamil Oniszczuk