Dwie zmiany w rozpisce gali Babilon MMA 4 – karta walk oraz data i miejsce ważenia

Facebook.com/BabilonMMA

Organizacja Babilon MMA poinformowała o dwóch zmianach w rozpisce gali Babilon MMA 4, która odbędzie się w piątek, 8 czerwca w Ełku. Kontuzji uniemożliwiającej występ podczas tego wydarzenia doznali Mateusz Siński oraz Michał Szuliński.

Mateusz Siński miał się w Ełku zmierzyć z Damianem Zorczykowskim. Niestety na ostatniej prostej reprezentant Athlete Found i Hunter MMA naderwał mięsień podżebrza. W jego miejsce wskoczył Łukasz Kaśniewski. Reprezentant Fight Club Łódź ma na koncie 4 zwycięstwa i 6 porażek. Warto nadmienić, że Kaśniewski jest jedynym zawodnikiem, któremu do tej pory udało się znokautować obecną gwiazdę KSW Romana Szymańskiego.

Szczęścia w końcówce przygotowań nie miał również Michał Szuliński. Wracający po długiej przerwie zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn doznał kontuzji ramienia. Tomasz Babiloński stanął na wysokości zadania i w tym przypadku również znalazł zastępstwo. Rywalem Pawła Brandysa będzie niepokonany Litwin Tomas Steponkevicius.

Walka wieczoru:
105 kg: Szymon Kołecki (5-0) – Ivo Cuk (16-10)
Karta główna
65,8 kg: Daniel Rutkowski (5-2) – Aleksander Georgas (9-5)
70,3 kg: Kacper Formela (7-1) – Adam Brzezowski (5-2)
77,1 kg: Mateusz Zawadzki (13-3-2) – Piotr Niedzielski (9-4)
120 kg: Kamil Minda (1-0) – Marcin Kalata (0-0)
68 kg: Damian Zorczykowski (4-2) – Łukasz Kaśniewski (4-6)
83,9 kg: Adam Biegański (5-0) – Michał Pietrzak (5-3)
93 kg: Tomas Steponkevicius (2-0) – Paweł Brandys (6-5-2)
65,8 kg semi pro: Piotr Kacprzak (4-0) – Paweł Szumlas (4-0)
Babilon MMA
Znane są już także szczegóły dotyczące oficjalnego ważenia zawodników przed galą Babilon MMA 4. Organizacja poinformowała, że ceremonia odbędzie się w czwartek o godzinie 16:00 w restauracji Sotelli – Pasta, która mieści się przy Placu Miejskim 2 w Ełku. Wydarzenie będzie darmowe i otwarte dla fanów.
Informacja prasowa