Dwóch byłych mistrzów UFC wystąpi na kwietniowej gali ONE Championship

79
Grafika: InTheCagePL

Singapurska organizacji ONE Championship podała właśnie w swoich mediach społecznościowych, iż mistrzowski pojedynek pomiędzy Adriano Moraesem a Demetriousem Johnsonem zostaje przełożony na inny termin. Dodatkowo, w tym samym wydarzeniu weźmie udział także jeszcze jeden były czempion UFC – Eddie Alvarez.

Pierwotnie starcie „Might Mouse’a” miało mieć miejsce 24 lutego, jednakże ostatecznie dojdzie do niego kilka tygodni później. Co ciekawe, galę zaplanowaną na 7 kwietnia uświetni także pojedynek innego, byłego mistrza największej organizacji MMA na świecie – Eddiego Alvareza (30-7), który skrzyżuje rękawice z Iurim Lapicusem (14-1).

Alvarez będzie powracał do klatki po niespełna dwuletniej przewie. Amerykanin był po raz ostatni widziany w akcji, w sierpniu 2019 roku. Stanął wówczas w szranki z Eduardo Folayangiem (22-10) i nie dając mu większych szans, poddał go już w pierwszej odsłonie walki.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jego mołdawski przeciwnik – Lapicus będzie zaś przystępował do tego boju po porażce, której w październiku zeszłego roku doświadczył z rąk Christiana Lee (14-3). Była to dla niego pierwsza porażka w zawodowej karierze, dlatego teraz z pewnością zrobi wszystko, by powrócić na ścieżkę zwycięstw.

Źródło: Twitter/ONE Championship