Zaledwie po kilku dniach od ogłoszenia transferu, wyjaśniła się przyszłość Adriana Kępy w OKTAGON MMA. Polak wejdzie do klatki 17 czerwca, mierząc się z Konradem Dyrschką.

Po pokonaniu trzech przeciwników z kolei – wliczając w to także byłego zawodnika UFC Chrisa Fishgolda (18-5-1) – Adrian Kępa (11-7) znalazł nowy sportowy dom. Niedawno dołączył do czesko-słowackiej promocji, która coraz pewniej rozpycha się na europejskim rynku, OKTAGON MMA.

Zobacz także: Adrian Kępa zawalczy dla OKTAGON MMA

Okazuje się, iż do debiutu Kępy w nowej organizacji dojdzie już wkrótce, bo 17 czerwca. 44. edycja będzie miała miejsce w niemieckim Oberhausen. Podzieli on wówczas klatkę ze znanym także i z wcześniejszych wystepów na naszym podwórku Konradem Dyrschką (15-2). Pojedynek rozegra się w limicie kategorii lekkiej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dyrschka na ten moment zajmuje szóstą pozycję w oficjalnej klasyfikacji kategorii do 70 kilogramów. Do konfrontacji z Kępą podejdzie napędzony serią czterech wygranych. Po raz ostatni widziany był w akcji, w grudniu minionego roku, gdy podjął Jana Siroky’ego (12-15) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich.

Źródło: Instagram/OKTAGON Deutschland