Jak poinformował menadżer Eweliny Woźniak, reprezentantka Czerwonego Smoka wejdzie do klatki Ares FC już 10 marca, przy okazji gali z numerem 4. Jej przeciwniczką będzie niepokonana Maria Silva. Starcie to będzie jednym z głównych podczas całego wydarzenia.

Ewelina Woźniak (6-0) jak dotąd w zawodowstwie stoczyła sześć pojedynków i żadna z rywalek nie była w stanie znaleźć recepty na jej grę. Związana była już z kilkoma organizacjami, w tym chociażby OKTAGON MMA czy Brave CF, a niedawno pojawiła się informacja o jej kontrakcie z prężnie rozwijającym się, francuskim Ares FC.

Zobacz także: Ewelina Woźniak dołącza do organizacji Ares FC

Wygląda na to, że Polka zadebiutuje pod tamtejszym sztandarem już 10 marca. Stanie wówczas w szranki z pochodzącą z kraju kawy, również niepokonaną – Marią Silvą (7-0)

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Silva swoje ostatnie starcie stoczyła podczas jednej z zeszłorocznych edycji programu Dana White’s Contender Series. Zmierzyła się wtedy z Kathryn Paprocki (3-2) i przewalczywszy pełny dystans, finalnie jednogłośnie zwyciężyła na kartach sędziowskich. Pomimo triumfu, nie udało się jej dołączyć do najlepszej, światowej ligi, tj. UFC.

Źródło: Twitter/Przemysław Kosiński