Łukasz „Boroś” Borowski jednogłośnie wygrał z Pawłem „Trybsonem” Trybałą w rewanżowym starciu.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Łukasza Borowskiego, szarża ciosami sierpowymi Pawła Trybały. Superman punch, frontalne kopnięcie „Trybsona”. Zamachowy prawy Pawła, próba kontry po stronie „Borosia”. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów ruszał z ciosami, mocno trafiając Borowskiego, po czym przeciwnik zaczął się cofać. Sporo niecelnych ciosów w wykonaniu Trybały. Niecelna obrotówka na korpus w wykonaniu Pawła. Kolejne niskie kopnięcia po stronie Borowskiego. Lewy i prawy sierpowy po stronie „Trybsona”. Cios prawą ręką Pawła, wejście w nogi w jego wykonaniu. W kontrze, Borowski podchwycił głowę, jednak oddał sprowadzenie. Wstając, Borowski oddał plecy, co Trybała próbował wykorzystać do zapięcia duszenia. Łukasz powrócił do stójki, miał jednak ciężar na plecach w postaci rywala. Kolano Borowskiego, ponowna próba wejścia w nogi po stronie Trybały, lecz nieudana.

Runda 2:

Dwa dobre ciosy Borowskiego, odpowiedź kombinacją kickbokserską po stronie oponenta. Mocny prawy „Borosia” doszedł do głowy zawodnika z Warszawy. Dwa dobre ciosy Łukasza zapędziły przeciwnika na siatkę, widać było wyraźnie rysujące się zmęczenie na twarzy „Trybsona”. Próba zapaśnicza pod siatką, lecz nieudana. Bliźniacza akcja z pierwszej rundy, lecz tym razem kontrola Borowskiego. Szarża Trybały. Kontry ze wstecznego w wykonaniu Łukasza. Trzy ciosy doszły do głowy Pawła. Zamachowy prawy Trybały. Wycinające kopnięcie, podbródkowy i prawy sierpowy Borowskiego. Krótki lewy Pawła. Rozpaczliwe zejście w nogi po stronie Trybały, które udanie sfinalizował. Za mało pozostałego w rundzie czasu nie pozwoliło mu na wyprowadzenie większej ofensywy. Borowski zdołał przetoczyć przeciwnika i dojść do pozycji bliskiej krucyfiksu!

Runda 3:

Frontalne kopnięcie wymierzone na korpus w wykonaniu Trybały, lecz bardzo wolne i niecelne. Wymiana ciosami na środku klatki. Próba sprowadzenia w wykonaniu „Trybsona”, lecz początkowo, Borowski dobrze się bronił, następnie popełnił błąd i pozwolił rywalowi sfinalizować próbę zapaśniczą. Walka powróciła do klinczu pod siatką. Mocny prawy sierpowy Borowskiego po wznowieniu walki pod siatką. Trybała parł do przodu, zbierał jednak ciosy od przeciwnika. Obszerne ciosy na dużym zmęczeniu w wykonaniu Pawła. Kolejne wycięcie kopnięciem na łydkę po stronie „Borosia”. Kolejne celne ciosy w wykonaniu Borowskiego. Trybała na pograniczu utraty przytomności, przewrócił się w wyniku własnego zmęczenia, co zawodnik z Obornik Śląskich wykorzystał do zajęcia pozycji bocznej i spuszczenia kilku ciosów łokciowych na twarz przeciwnika.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Łukasza Borowskiego jako zwycięzcę walki, punktując: 2x 29-28, 29-27 na jego korzyść. Po pojedynku, „Boroś” zakończył sportową karierę.