Wschodząca gwiazda UFC Paddy Pimblett już wkrótce zmierzy się z byłym tymczasowym mistrzem Tonym Fergusonem. Zestawienie to zostało oficjalnie potwierdzone przez przedstawicieli organizacji. 

Tony Ferguson przez lata kapitalnie radził sobie pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie, jednakże w ostatnim czasie jego kariera znalazła się na sporym zakręcie. „El Cucuy” przegrywał bowiem w sześciu minionych pojedynkach, więc kolejne wyzwanie najprawdopodobniej odpowie na pytanie, czy jest w ogóle sens to dalej robić.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazuje się, iż następnym razem wejdzie do oktagonu jeszcze przed końcem bieżącego roku. 16 grudnia miejsce będzie miało UFC 296, i właśnie wtedy Ferguson ponownie zaprezentuje się przed publicznością. Jego przeciwnikiem będzie Paddy Pimblett.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez UFC Europe (@ufceurope)

Zobacz także: Mocne wyzwanie przed niepokonanym Garrym na UFC 296

Pimblett dotychczas czterokrotnie występował pod szyldem globalnego potentata, wygrywając wszystkie walki. Przy ostatniej potyczce, do której doszło w grudniu minionego roku, nie brakowało jednak pewnych kontrowersji. Teraz wraca po rocznej przerwie, więc okaże się, jak duży zrobił progres.

Źródło: Instagram/UFC Europe