16 grudnia dojdzie do ostatniego w tym roku numerowanego wydarzenia UFC. Wygląda na to, że do rozpiski wpisanie zostanie bardzo interesujące zestawienie. Wciąż niepokonany Ian Garry ma się wówczas zmierzyć z Vicente Luque. 

Rozpiska UFC 296 zaczyna nabierać coraz większych kształtów! W dwóch najważniejszych potyczkach zobaczymy konfrontacje o mistrzowskie trofea. Leon Edwards położy na szali swój pas w walce z Colbym Covingtonem, a Alexandre Pantoja stanie w szranki z Brandonem Royvalem.

Zobacz także: Znamy dwie walki mistrzowskie gali UFC 296!

Teraz poznaliśmy natomiast kolejne bardzo ciekawe zestawienie, które uświetni tę rozpiskę. Jak poinformował dziennikarz ESPN – Ian Garry skrzyżuje wtedy rękawice z Vincente Luque.

Garry ma na koncie już sześć pojedynków pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie. Po raz ostatni zameldował się w oktagonie podczas gali z numerem 292, kiedy to podjął Neila Magny’ego. Irlandczyk kapitalnie poradził sobie w tym starciu i pewnie prowadząc je przez cały dystans, ostatecznie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Luque również podejdzie do walki po zwycięstwie. W sierpniu spotkał się w oktagonie ze swoim rodakiem Rafaelem dos Anjosem, finalnie pokonując go na punkty. Powrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszych dwóch przegranych.

Źródło: Twitter/Marc Raimondi, fot. Instagram/Ian Garry